Scout attendee list. Brought to you by ScoutingZone.


2019 Crossfire Challenge

school name scout name division state
Aurora University John Weedston Div III IL
Aurora University Shannon DeNinno Div III IL
Baker University Mark Sheldon NAIA KS
Central Washington University Michael Farrand Div II WA
Columbia Basin College Omar Anderson NJCAA WA
Community Colleges of Spokane Brock Ogami JC WA
Concordia University-Portland Grant Landy Div II OR
Doane College Jennifer Kennedy-Croft NAIA NE
Earlham College Chad Hardin Div III IN
Eastern Washington University Mackenzie German Div I WA
Edmonds College Aaron Howe JC WA
Evergreen State College Dave Morris NAIA WA
Evergreen State College Steve Schmidt NAIA WA
Gillette College Nate Ulness NJCAA WY
Gonzaga University Lexi Robison Div I WA
Lawrence University Joe Sagar Div III WI
Linfield College Zachary york Div III OR
Macalester College Krystle Seidel Div III MN
Macalester College Krystle Seidel Div III MN
Manhattanville College Graham Kennet Div III NY
Montana State University Billings Stephen Cavallo Div II MT
Mount Holyoke College Kanae Haneishi Div III MA
Pacific Lutheran University Seth Spidahl Div III WA
Paris Junior College Evan Camperell NJCAA TX
Saint Martins University Heather Cato Div II WA
Saint Martins University Paige Pontarolo Div II WA
Seattle Pacific University Arby Busey Div II WA
Seattle Pacific University Kevin Sakuda Div II WA
Seattle University Chris Wells Div I WA
Shattuck St. Marys School Joseph DeMay - MN
Shoreline Community College Shaun Warner NJCAA WA
St. Olaf College Whitney Frary Div III MN
Tacoma Community College Jill Green NJCAA WA
The Ohio State University Michael Needham Div I OH
University of Arizona Brooke 2Scout Div I AZ
University of California, Berkeley Austin Risenhoover Div I CA
University of Minnesota, Morris Dan Magner Div III MN
University of Nebraska, Lincoln Ian Bridge Div I NE
University of Redlands Breann Nelson-Puchalski Div III CA
University of Redlands Suzette Soboti Div III CA
University of Utah Scott Halasz Div I UT
Western Washington University Travis Connell Div II WA
Whitman College Lynsey Winkler Div III WA
Whitworth University Bryan Olson Div III WA
Willamette University Sam Adelman Div III OR
Yakima Valley College Abigail Drollinger NWAC WA
York College Matt Coppinger NAIA NE

#OWNTHEZONE

©2020 ScoutingZone.