Scout Attendees


USYS Regional Showcase Managed By EDP New England 2021

school name scout name division state
American International College Kevon Isa Div II MA
American International College Stephanie Gordon Div II MA
Arcadia University Richard Brownell Div III PA
Assumption College Chip Warner Div II MA
Bates College Lauren Pien Div III ME
Bay Path University James Mercer Div III MA
Beloit College Connor McKee Div III WI
Benedictine University Mesa Tim Marchisotto NAIA AZ
Bryant University Andy Biggs Div I RI
Buffalo State, State University of New York Greg Margolis Div III NY
Cal Poly Pamona Jackie Bruno Div II CA
Cedar Crest College Mikaela Malofiy Div III PA
Clark University (Massachusetts) Brienne Smith Div III MA
College of Mount St. Vincent Stuart Dick Div III NY
Earlham College Lydia Harvey Div III IN
Eastern Connecticut State University Christian D'Ambrosio Div III CT
Elmira College Greg Margolis Div III NY
Emerson College David Suvak Div III MA
Endicott College Christine Silva Div III MA
Farmingdale State College Chris Roche Div III NY
Framingham State University Kristina Kern Div III MA
Grambling State University Justin Wagar Div I LA
Hartwick College Brian Knapp Div III NY
High Point University Christ Fox Div I NC
Keene State College Sarah Testo Div III NH
Lassen Community College Manuel Montero CCCAA CA
Lesley University Paul Vasconcelos Div III MA
Manhattanville College Graham Kennet Div III NY
Merrimack College Paul Athanasiadis Div I MA
Millersville University of Pennsylvania Matt Procopio Div II PA
Mount Ida College Brigi Palatino Div III MA
Mount Saint Mary College (New York) Liz Cusato Div III NY
Mount St. Marys University Trevor Singer Div I MD
Nazareth College Gail Mann Div III NY
New England College Paul Vazquez Div III NH
New England College Tom McGuinness Div III NH
New Jersey Institute of Technology Mary Hearin Div I NJ
Nichols College Caitlin Pickul Div III MA
Pace University Julien Austin Div II NY
Paris Junior College Evan Camperell NJCAA TX
Penn State Berks College adrian munteanu Div III PA
Plattsburgh State University of New York Frantzy Noze Div III NY
Plattsburgh State University of New York Tania Armellino Div III NY
Post University Stephanie Demake Div II CT
Ramapo College Joseph Odumewu Div III NJ
Rivier University David Richard Div III NH
Roger Williams University Tim Moody Div III RI
Saint Josephs College (Maine) Jenelle Harris Div III ME
Saint Michaels College Wendy Elles Div II VT
Salve Regina University Jane Walsh Div III RI
Siena College Dan Lindemann Div I NY
Skidmore College Lacey Largeteau Div III NY
St. John Fisher College Molly Romano Div III NY
St. Lawrence University Sinead McSharry Div III NY
St. Thomas Aquinas College Christopher Nichol Div II NY
State University of New York at Canton Rose Lucidi Div III NY
State University of New York at Cortland Heidi Axtell Div III NY
Suffolk University Ashley Van Vechten Div III MA
The Sage Colleges Garrett Conn Div III NY
Trinity College (Connecticut) Rachael Sushner Div III CT
U.S. Military Academy Georgina Donnelly Div I NY
University of Houston Diego Bocanegra Div I TX
University of Maine, Farmington Molly Wilkie Div III ME
University of Massachusetts, Dartmouth Elise Cloutier Div III MA
University of New England Carly Gettler Div III ME
Utica College Brooke Barbuto Div III NY
Washington and Jefferson College Kendra Jones Div III PA
Washington College (Maryland) Dimitri Kaliakin Div III MD
Wentworth Institute of Technology Meredith Carey Div III MA
Western Connecticut State University Alex Harrison Div III CT
Western New England University Kristin Hensinger Div III MA
Westminster College (Pennsylvania) Girish Thakar Div III PA
Widener University Brandon Kates Div III PA
William Paterson University of New Jersey Keith Woods Div III NJ

#OWNTHEZONE

©2022 ScoutingZone®. Terms