Scout attendee list. Brought to you by ScoutingZone.


2021 Surf Cup Phoenix

school name scout name division state
Abilene Christian University Neal Ozmun Div I TX
Arcadia University Richard Brownell Div III PA
Arizona State University Shigeyoshi Shinohara Div I AZ
Bates College Joseph Vari Div III ME
Beloit College Connor McKee Div III WI
Bemidji State University Michael Korman Div II MN
Bethany College Dylan Gruntzel NAIA KS
Brown University Raleigh DeRose Div I RI
California Polytechnic State University Alex Crozier Div I CA
California State University, Northridge Tony Castro Div I CA
Calvin University Emily Ottenhoff Div III MI
Carthage College Robert Tomecek Div III WI
Clarkson University Zac Shaw Div III NY
College of Staten Island Jackie Bruno Div III NY
College of Wooster David Brown Div III OH
Columbia University Amphone Keovongmanysar Div I NY
Concordia University, St. Paul Steve Bellis Div II MN
DeSales University Anna-Kate DePaolo Div III PA
Dominican University of California Kelly Coffey Div II CA
Fort Hays State University Blake Reynolds Div II KS
Gustavus Adolphus College Laura Burnett-Kurie Div III MN
Hamilton College Colette Gilligan Div III NY
Heidelberg University Nick Spell Div III OH
Houston Baptist University Chris Dodd Div I TX
Iowa Western Community College Adam Sanchez NJCAA IA
Kansas Wesleyan University Henrik Sohn NAIA KS
Knox College Taylor Houck Div III IL
Lesley University Paul Vasconcelos Div III MA
Marymount California University Emilee Tominovich NAIA CA
Montana State University Billings Scott Forster Div II MT
New York University Taylor Booth Div III NY
Ouachita Baptist University Chris Lawson Div II AR
Paris Junior College Evan Camperell NJCAA TX
Pima Community College Kendra Veliz JC AZ
Saddleback College BJ McNicol NJCAA CA
Saint Mary's College of Indiana Jesse Urquhart Div III IN
Sarah Lawrence College Maurizio Grillo Div III NY
Seattle Pacific University Arby Busey Div II WA
Shattuck St. Marys School Michele Cornish - MN
Sierra College Ronald Benjamin NJCAA CA
Simpson College Frank Bramante Div III IA
Smith College Jeannette Boudway Div III MA
Southern Methodist University Mat Cosgriff Div I TX
Southern Oregon University Jenni Rosenberg NAIA OR
St. Olaf College Whitney Frary Div III MN
University of Arizona Sandy Davison Div I AZ
University of California, Santa Cruz Cayla Neipris Div III CA
University of Georgia Robert Lane Div I GA
University of Illinois at Chicago Dustin Downey Div I IL
University of Michigan Tiffany Hansen Div I MI
University of Montana Chris Citowicki Div I MT
University of Montevallo Jake Wyman Div II AL
University of New Hampshire Amanda Bowes Div I NH
University of Oregon Manny Martins Div I OR
University of Utah Rich Manning Div I UT
University of Washington Tina Frimpong-Ellertson Div I WA
University of Wisconsin, Madison Marisa Kresge Div I WI
Wheaton College (Illinois) Sarah Guidera Div III IL
Whitworth University Bryan Olson Div III WA
William Jessup University David Nolan NAIA CA
William Woods University Mary Dynda NAIA MO
York College Matt Coppinger NAIA NE

#OWNTHEZONE

©2020 ScoutingZone.