Scout Attendees


2021 Real Colorado Cup

school name scout name division state
Adams State University Colin Baker Div II CO
Augustana University Aric Spader Div II SD
Aurora University Shannon Sitch Div III IL
Barton College Thomas Goines Div II NC
Bemidji State University Jim Stone Div II MN
Bemidji State University Michael Korman Div II MN
Briar Cliff University CLark Charlestin NAIA IA
Carroll College David Thorvilson NAIA MT
Carthage College Robert Tomecek Div III WI
Central Christian College Cole Ouren NAIA KS
College of Saint Benedict Steven Kimble Div III MN
Colorado Christian University Anne Metz Div II CO
Colorado Mesa University Megan Remec Div II CO
Colorado Northwestern Community College Jason Bond NJCAA CO
Colorado State University-Pueblo Matt Munhall Div II CO
Colorado State University-Pueblo Sierra Cardenas Div II CO
Concordia University Thomas Goines NAIA NE
Eastern Oklahoma State College Justin McCain Community College OK
Emporia State University Bryan Sailer Div II KS
Erskine College ROBIN SMITH Div II SC
Florida Southern College Paul Lawrence Div II FL
Friends University Brent Hobson NAIA KS
Hamline University Emily Cripe Div III MN
Hastings College Jade Ovendale NAIA NE
Iowa Wesleyan University Chris Gaskin Div III IA
John Brown University Kathleen Paulsen NAIA AR
Kansas Wesleyan University Henrik Sohn NAIA KS
Lassen Community College Manuel Montero CCCAA CA
Loras College Matt Pucci Div III IA
Lubbock Christian University Alex Denning Div II TX
Macalester College Tori Burnett Div III MN
Minnesota State University, Mankato Ben Jones Div II MN
Minnesota State University, Mankato Brian Bahl Div II MN
Minnesota State University, Mankato Jaemun Woo Div II MN
Minnesota State University, Mankato Raul Garcia Div II MN
Missouri Southern State University Aaron Tilsen Div II MO
Montana State University Billings Stephen Cavallo Div II MT
Nebraska Wesleyan University Jen Dyson Div III NE
New England College Paul Vazquez Div III NH
New England College Tom McGuinness Div III NH
Newman University Jay Holmes Div II KS
North Park University Emma Woodley Div III IL
Northeastern Junior College Chance Vang NJCAA CO
Northwest Missouri State University Marc Gordon Div II MO
Northwest Missouri State University Quaid Curtin Div II MO
Northwestern Oklahoma State University Alex Piekarski Div II OK
Oklahoma Panhandle State University Josh Davis NAIA OK
Oregon Institute of Technology Casey Tate NAIA OR
Paris Junior College Evan Camperell NJCAA TX
Pierce College Marc Russell NWAC WA
Ramapo College Joseph Odumewu Div III NJ
Regis University (Colorado) Cole Chapleski Div II CO
Regis University (Colorado) jfrykholm@regis.edu Frykholm Div II CO
Rhodes College Katie Chambers Div III TN
Rogers State University Joshua Smith Div II OK
Shattuck St. Marys School Tim Aga - MN
Southwest Baptist University Stefan Skillman Div II MO
Southwestern Oklahoma State University Mark Persson Div II OK
St. Andrews University Ruby Bingham NAIA NC
St. Cloud State University Gretta Arvesen Div II MN
St. Cloud State University Jade Smith Div II MN
St. Olaf College Whitney Frary Div III MN
St. Thomas Aquinas College Christopher Nichol Div II NY
Tabor College Araceli Wallace NAIA KA
Tabor College Ian Thomson NAIA KA
Tabor College Karla Monroy NAIA KA
Trinidad State Junior College Peter Freeman NJCAA CO
Trinity University (Texas) Spencer Valdespino Div III TX
U.S. Military Academy Georgina Donnelly Div I NY
University of Arkansas, Pine Bluff Erik Solberg Div I AR
University of Colorado, Colorado Springs Alex Schultz Div II CO
University of Sioux Falls Ashley Haflett Div II SD
University of the Southwest D'Angelo Garcia NAIA NM
Walla Walla Community College Gabrielle Parks NWAC WA
Wartburg College Justin Kaiser Div III IA
Wayne State College (Nebraska) Chris McNaughton Div II NE
Wayne State College (Nebraska) Emily Hester Div II NE
West Texas A&M University Chad Webb Div II TX
Western State Colorado University Amanda Raso Div II CO
York College Matt Coppinger NAIA NE

#OWNTHEZONE

©2021 ScoutingZone®. Terms